Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

 1. „Chciałbym podczas Zlotu podzielić się moim doświadczeniem. Jak mogę to zrobić ?”

Podczas każdego z mitingów, oprócz zaproszonych spikerów, uczestnicy będą mogli się wypowiedzieć i podzielić swoim doświadczeniem. Przewidujemy, że czas na taka wypowiedź to 3 minuty.

 1. „Czy podczas Zlotu mogę zorganizować swoją rocznicę/spotkanie ze znajomymi, których dawno nie widziałem ? Czy mogę liczyć na udostępnienie mi osobnej sali ?”

W trakcie trwania Zlotu nie będzie możliwości zorganizowania indywidualnych rocznic, spotkań itp. na terenie MCK-u i Spodka. Będzie wydzielona przestrzeń, w której będziecie mogli wypić kawę, zjeść obiad itp. Tam możecie umówić się ze swoimi przyjaciółmi.

 1. „Czy organizatorzy Zlotu zapewnia mi transport na Zlot (samochodowy/kolejowy) ?”

Organizatorzy Zlotu nie zapewniają transportu na Zlot.

 1. „Czy organizatorzy organizują bilety do muzeów, teatrów, ZOO itp. ?”

Organizatorzy nie zapewniają biletów do muzeów, teatrów czy ZOO. Bilety te możecie nabyć na stronach internetowych instytucji, które Was interesują.

 1. „Czy rezerwujecie miejsca w hotelach/hostelach/domach prywatnych ?”

Nie rezerwujemy miejsc w hotelach, hostelach czy domach prywatnych. Sami musicie zapewnić sobie zakwaterowanie na czas Zlotu. Na stronie internetowej możecie znaleźć propozycje noclegów, ale możecie również poszukiwać ich samodzielnie.

 1. „Czy możecie zarezerwować mi miejsce parkingowe na Zlocie ?”

Nie rezerwujemy miejsc parkingowych. Wkrótce na stronie Zlotu pojawią się mapki ze wskazaniem miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie Spodka. Jednocześnie prosimy, aby osoby które mogą skorzystać z komunikacji publicznej nie przyjeżdżały na Zlot swoimi samochodami.

 1. „Jak zarejestrować się na Zlot ?”

Istnieje kilka sposobów rejestracji na Zlocie. Możecie wybrać rejestrację elektroniczną (na stronie internetowej Zlotu); grupy składające się z minimum 20 osób mogą zamówić butony w Biurze Zlotu (po opłaceniu kosztów butonów zostaną one wysłane na wskazany adres); możecie zakupić butony podczas Zlotu (pamiętajcie jednak, że możecie wówczas spędzić jakiś czas w kolejce).

 1. „Co mam zrobić, żeby wejść na teren Zlotu ?”

Do wejścia na teren Zlotu (Spodka i MCK) uprawnia buton z wpisanym imieniem.

 1. „Jaki jest koszt uczestnictwa w Zlocie ?”

Butony w przedsprzedaży i dla osób, które zarejestrują się elektronicznie kosztują 20 zł. Podczas Zlotu koszt butonu to 25 zł.

 1. „Jakie jest hasło do rejestracji elektronicznej ?”

Hasło jest zapisane w klauzuli informacyjnej. Prosimy zapoznajcie się z nią.

 1. „Kto może wejść na Zlot bezpłatnie ?”

Tylko dzieci i młodzież do lat 16 wchodzą na Zlot bezpłatnie. Osoby towarzyszące AA również ponoszą koszty uczestnictwa.

 1. „Kto zajmuje się przygotowaniem Mitingu Weteranów ?”

Przygotowaniem Mitingu Weteranów zajmuje się Biuro Służby Krajowej AA w Polsce.

Polityka prywatności
Regulamin usług świadczonych drogą elektroniczną
Regulamin Prenumeraty Biuletynów ,,Skrytka 2/4/3'' i ,,Zdrój''
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego DOTPAY Dotpay.pl
Script logo